شاهین نجفی سناریوی جدید

ما با داستان عیادت پیامبر از یهودی ای که هر روز بر سر ایشان زباله می ریخت بزرگ شدیم

ما با روایت های محبت اهل بیت به فحاشین و دشمنانشون چهارستون تشیع توی وجودمون شکل گرفته

اما حالا؟

او اون طرف یک عده به حمایت شاهین توی کلن آلمان تجمع می کنند

یک عده هم کارشون شده بالا پایین کردن فتوشاپ برای طراحی قتل او حالا درست است که او شیطان پرست است و مقدسات ما رو به مسخره گرفته است ، اما شاید هنوز راهی برای بازگشتش باز مانده باشد

اگر تند روی های ما مسدودش نکند
دینی که قابلیت مسلمان کردن امثال حر رو دارد که جلوی امام سپاه کشید حتما پیامبرش داره الان برای هدایت شاهین دعا می کند.

آورده اند :
مردى از خاندان عمر چون حضرت موسى بن جعفر(علیه السلام) را مى دید، به امیرالمؤمنین على(علیه السلام) دشنام مى داد تا حضرت را ناراحت کند.
یکى از دوستان امام(علیه السلام) عرض کرد اجازه دهید آن مرد ناصبى را به قتل برسانیم.
امام(علیه السلام) فرمود: نه سپس سوار شد و به سوى مزرعه آن مرد ناصبى رفت و با مرکب خود وارد مزرعه شد که در نتیجه مقدارى از زراعت او را پایمال شد.
مرد ناصبى فریاد برآورد: زراعت ما را پایمال نکن. امام(علیه السلام) (به خاطر مصالحى) گوش به حرف او نداد و همچنان پیش آمد تا نزد او رسید و با او به شوخى و مزاح پرداخت سپس فرمود: چقدر هزینه کشت این زراعت تو شده است عرض کرد: صد دینار.
فرمود: چقدر امید دارى که سود کنى؟ عرض کرد: نمى دانم. امام(علیه السلام)فرمود: (نگفتم چقدر سود مى کنى) گفتم: چقدر امید دارى سود کنى؟ عرض کرد: صد دینار. امام(علیه السلام) سیصد دینار در آورد و به او بخشید.
آن مرد برخاست و سر امام(علیه السلام)را بوسید.
هنگامى که امام(علیه السلام) بعد از این ماجرا وارد مسجد شد آن مرد ناصبى برخاست سلام کرد و گفت:
«اَللهُ أعْلَمُ حَیْثُ یَجْعَلُ رِسالَتَه;
خدا مى داند رسالت و نبوّت خود را در چه خاندانى قرار دهد»
یاران آن مرد ناصبى برخاستند و او را نهى کردند و گفتند: این چه کارى است که مى کنى؟ مرد ناصبى به آنها دشنام داد. در اینجا امام(علیه السلام) به یارانش فرمود: کدام یک بهتر بود آنچه را شما مى خواستید یا آنچه را من مى خواستم؟
(مقاتل الطالبیین ابوالفرج اصفهانى)
/ 6 نظر / 19 بازدید
حضوری برای ظهور

با سلام میلاد با سعادت حضرت زهراء علیها السلام وروز زن مبارکباد به نظر شما کدام برترند؟ زن یا مرد؟ http://11414.ir/post/43

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] سلام دوست ارجمند. میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر و روز زن بر شما مبارک باد. با مطالب جدید در خدمت شما هستم: **** [گل]>>> تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر http://bia2mofid.persianblog.ir/post/640/ **** [گل]>>> عیدی بنده به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س): «ذکرها و وردهایی برای حوائج و گرفتاریها» http://bia2mofid.persianblog.ir/post/633/ **** [گل]>>> خلقت حضرت زهرا(سلام الله علیها) در کلام پیامبر خدا(ص) + حق ویژه مادر بر فرزند http://bia2mofid.persianblog.ir/post/632/ **** [گل]>>> آداب «روابط جنسی بین زوجین» http://bia2mofid.persianblog.ir/post/631/ **** [قلب]>>> توصیه می‌کنم: در ابتدای ورود، پست «تذکراتی ‌‌برای‌‌‌‌استفاده‌‌بهترازوبلاگ» را بخوانید. شاید برای وبلاگ خود شما هم به دردتان بخورد. [قلب] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]

ناصر درخشان

یک دیدگاه هست که میگه مهربانی ائمه ع در زمنیه بخشش در مورد خودشون بوده یعنی اگر شاهین نجفی همین کار را مثلا با اسم ما میکرد خوب ما در هر جایگاهی بودیم لازم بود ببخشیمش (قابل توجه اون نماینده بی دین که از کاریکاتوریست خودش شکایت کرده) ولی حالا که به ائمه ما توهین شده نمیشه ساکت نشست. یعنی نمیشه بیخیال بود تا بعد افراد دیگه ببینند که میتونند به مقدسات ما توهین کنند و هیچ صدایی هم از ما بر نمیاد. این که چه برخوردی باید با این ملعون شود را نمیدانم که خوب افرادی که صلاحیت تصمیم گیری دارند باید این قضیه را روشن کنند. که تصمیم خیلی سختی هم هست. در هر صورت این جور که از صحبت های شاهین نجفی بر میاد کاملا از حکم ارتداد ترسیده و در مصاحبه با بی بی سی گفته که توهینی به ائمه ما نکرده و شامل حکم ارتداد نمیشه.

mr_magma

لعنت خدا بر هتاكين.مرگ بر فرامسونر و شيطان پرستان...

حمید

حوصله وقت گذاشتن در این مورد را ندارم. شاهین کدوم ... دیگه! اصل فتنه خود بی بی سی است که از قضا خیلی هم محترمانه از ائمه یاد می کنه. اینا هم خوب یاد گرفتن چطوری از ما سواری بگیرن یه احمق بزدلی مرو علم می کنن که یه حرف خارج از عرف بزنه و بعد خودشون وسط دعوا نرخ تعیین کنن و خوراک رسانه ای شون رو تامین کنن. مرگ بر بی بی سی!!!

گاه گویه ها

سلام علیکم مطلبتون خیلی قابل تامل بود اما شاید این اعتراضها جرات ادامه این روند هتاکی رو از سایرین بگیره.