خدا به یادکنندگان حسین(ع) هنگام نوشیدن آب، چه پاداش می‌دهد؟

 

داودبن‌کثیر رقی گوید: نزد امام جعفر صادق علیه السلام بودم که آب خواست، وقتی نوشید، دیدم که می خواهد گریه کند و اشک در چشمانش حلقه زد.

 

 

سپس فرمود: ای داود، خدا، قاتل حسین را لعنت کند. یاد مظلومیت حسین(ع) زندگی را چه قدر ناگوار می‌سازد!

من هر گاه که آب سردی می‌نوشم به یاد حسین(ع) می‌افتم.


هر بنده خدایی که آب نوشد و حسین(ع) را یاد کند و قاتل او را لعن نماید، خدا برایش صد هزار نیکی نویسد و صد هزار بدی از او پاک کند، و او را صد هزار درجه فرابرد.

و چنان باشد که گویی صد هزار برده را آزاد کرده باشد.
و خدا او را در روز رستاخیز با روی سفید و درخشان محشور سازد

 

 

/ 7 نظر / 16 بازدید
محمد خادم

السلام علیکم خسته نباشید انشالله اخوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ثبت نام راهیان نور 93 آغاز شده جهت ثبت نام به وب ما مراجعه نمائید و فرم مربوط به ثبت نام زائرین شهدا را تکمیل نمائید تا با شما تماس بگیریم............ لطفا در وبلاگتون مارو علاوه بر لینک مطلبی هم در این خصوص در وبتون قرار بدید تا کسانی که در جریان نیستن بتونن از این فضا استفاده کنن(ظرفیت محدود) التماس دعا(فدائیان ام الشهدا)

دوراندیش

سلام ممنون از حضورتون خدا رو شکر که ظاهرا تایم حضور در این محیط رو مجددا به دست آوردید،انشاالله بتونیم از حضورتون فیض ببریم و پایدار باشید که این محیط به افرادی مثل شما خیلی نیازمنده با مطلبی در زمینه اطلاع رسانی یه هیئت آپ کردم وبلاگم رو سالهاست که عده ای از دوستان در مشهد دور هم جمع شدند و به رسم زنده کردن بخشی از سیره عملی مولامون علی(ع) مختصر کمکی به بهانه ای مختلف به نیازمندان میکنند ممنون میشم شما هم حداقل در حد اطلاع رسانی کمک کنید امکان اطلاع رسانی نبود لااقل دعا کنید ***** اربعین امسال یک صدا و یک رنگ از خدا بخوایم امر فرج مولامون رو امضا کنه،انشاالله

دوراندیش

شما که انشاالله ما رو بدون آدرس هم به یاد دارید کامنت قبل آدرس وبلاگ رو نذاشتم

باران

عمرتون صد شب یلدا دلتون قدر یه دنیا توی این شبهای سرما یادتون همیشه با ما دل خوش باشه نصیبت غم بمونه واسه فردا[لبخند]

باران

عمرتون صد شب یلدا دلتون قدر یه دنیا توی این شبهای سرما یادتون همیشه با ما دل خوش باشه نصیبت غم بمونه واسه فردا[لبخند]

زینب

سلام برحسین ع